Drodzy Rodzice!

 

W ubiegłym tygodniu przenieśliśmy się do świata dinozaurów  😉  W ramach tematyki tygodnia  „Tutaj rosły paprocie” poznaliśmy zarys historii powstawania węgla kamiennego. Ponadto układaliśmy sylwety dinozaurów z klocków w kształcie figur geometrycznych. Nauczyliśmy się nowej piosenki pt.” Smoko Loko” i rozwijaliśmy umiejętność szeregowania zabawek wg wielkości. Dzieci brały udział w zabawie „Szukamy szczątków dinozaura”, podczas której mogły poczuć się jak mali badacze i wcielić się w rolę paleontologów. Wiadomości zdobyte w ciągu całego tygodnia dzieci wykorzystały tworząc pracę plastyczną pt. „Nasze dinozaury”.

 

 

W tym tygodniu będziemy rozmawiać o „Urządzeniach elektrycznych”. Poniżej umieszczone zostają do wglądu zamierzenia wychowawczo- dydaktyczne.

Zamierzenia wych-dyd _Urządzenia elektryczne

Pozdrawiamy.