Drodzy Rodzice!

W ubiegłym tygodniu rozmawialiśmy o zimie. W poniedziałek odwiedził nas również św. Mikołaj, dzieci pomachały mu przez okno, a także oglądnęły specjalnie dla nich przygotowany film od św. Mikołaja, gdyż niestety nie mógł być u nas bezpośrednio. Prezenty bardzo się spodobały dzieciom, w podziękowaniu zaśpiewaliśmy Mikołajowi piosenkę pt.: “Mikołaju, czy Ty śpisz?”. W ciągu tygodnia dzieci wykonywały ćwiczenia liczbowe dotyczące rodziny bałwanków, uczyły się piosenki o “Pani Zimie” B. Formy oraz zamieniały się w śniegowe gwiazdki. Zrealizowany został także temat dotyczący emocji- “Gdzie mieszka złość?” na podstawie programu “Mały Miś w świecie emocji”. Dzieci rysowały swoją złość.

Na koniec tygodnia dzieci wykonały pracę plastyczną: “Bałwanki”.

W przyszłym tygodniu planowany jest temat: “Święta tuż, tuż”. Poniżej do wglądu zamierzenia wychowawczo- dydaktyczne.

zamierzenia wychowawczo-dydaktyczne

Pozdrawiamy! 😉