Baw się z nami w domu

Nie ma nudy!

DRODZY RODZICE

 

W związku z nowymi wytycznymi MEN w czasie czasowego ograniczenia funkcjonowania placówek oświatowych

oraz obowiązkiem realizacji podstawy programowej przyjęliśmy formę kontaktu z Państwem za pomocą strony internetowej.

Zapraszamy do nowej zakładki na naszej stronie BAW SIĘ Z NAMI W DOMU.

W zakładce znajdą Państwo propozycje wspólnego spędzania czasu z dziećmi w domu (m. in. ciekawe karty pracy, piosenki, kolorowanki, gry edukacyjne, ćwiczenia i zabawy ruchowe, ćwiczenia w zakresie motoryki małej i dużej, zabawy logopedyczne, zabawy i piosenki w języku angielskim itd..) Prosimy o zbieranie prac plastycznych wykonywanych przez dzieci  według propozycji  nauczycieli.   Po powrocie do przedszkola stworzymy      w salach wystawy powstałych dzieł artystycznych.

Zachęcamy Państwa do wspólnej zabawy i nauki  w  waszych domach…..

Życzymy udanej zabawy…

“Dzień i noc”- zabawy dla grupy maluszków

“Dzień i noc”- zabawy dla grupy maluszków

Kochane Dzieciaki! Drodzy Rodzice! Witajcie w kolejnym dniu zabaw związanych z kosmosem! Zapraszamy do zabawy! 🙂   "Kosmos"- zagadki. https://www.youtube.com/watch?v=IpWtryNR_zo 2. Rozmowa kierowana- "Księżyc, gwiazdy i słońce". Dziecko ogląda obrazki...

czytaj dalej
“Zmartwienia księżyca”- zabawy dla grupy maluszków

“Zmartwienia księżyca”- zabawy dla grupy maluszków

Kochane Dzieciaki! Drodzy Rodzice! Dzisiaj zapraszamy Was do zaprzyjaźnienia się z Księżycem 🙂 1. Rozwiązywanie zagadki. Oglądanie obrazków przedstawiających księżyc w kształcie koła i rogalika. Posłuchajcie zagadki: Czasem ma kształt bułki, czasem - srebrnego...

czytaj dalej
“Kosmiczna wyprawa”- zabawy dla grupy maluszków

“Kosmiczna wyprawa”- zabawy dla grupy maluszków

Kochane Dzieciaki! Drodzy Rodzice! W tym tygodniu wybierzemy się w kosmiczną podróż. 3...2...1...start! 🙂   "Kosmiczna podróż"- jogowa opowieść ruchowa. https://www.youtube.com/watch?v=DBYZXW0PqmA   2. "Podróż astronauty"- filmik edukacyjny. Rozmowa z...

czytaj dalej