Baw się z nami w domu

Nie ma nudy!

DRODZY RODZICE

 

W związku z nowymi wytycznymi MEN w czasie czasowego ograniczenia funkcjonowania placówek oświatowych

oraz obowiązkiem realizacji podstawy programowej przyjęliśmy formę kontaktu z Państwem za pomocą strony internetowej.

Zapraszamy do nowej zakładki na naszej stronie BAW SIĘ Z NAMI W DOMU.

W zakładce znajdą Państwo propozycje wspólnego spędzania czasu z dziećmi w domu (m. in. ciekawe karty pracy, piosenki, kolorowanki, gry edukacyjne, ćwiczenia i zabawy ruchowe, ćwiczenia w zakresie motoryki małej i dużej, zabawy logopedyczne, zabawy i piosenki w języku angielskim itd..) Prosimy o zbieranie prac plastycznych wykonywanych przez dzieci  według propozycji  nauczycieli.   Po powrocie do przedszkola stworzymy      w salach wystawy powstałych dzieł artystycznych.

Zachęcamy Państwa do wspólnej zabawy i nauki  w  waszych domach…..

Życzymy udanej zabawy…

Wakacje tuż, tuż- zadania dla grupy średniaków i staszaków

Wakacje tuż, tuż- zadania dla grupy średniaków i staszaków

Witajcie Przedszkolaki:) Wakacje już tuż, tuż... Oto propozycja zabaw na dzisiejszy dzień. 1. Ćwicząc ciała nie zapominajcie o buzi i języku Stań z mamusią/tatusiem przed lustrem i wykonajcie ćwiczenie logopedyczne: • Język jedzie do lasu na koniku – dziecko naśladuje...

czytaj dalej